Kariéra

ALO diamonds je značka stabilní české klenotnické společnosti, která působí na trhu od roku 1995. Od doby svého vzniku si získala významné postavení nejen na českém a slovenském trhu, ale i v zahraničí. V ALO diamonds jsme si vědomi, že našim největším kapitálem jsou zaměstnanci. Věříme, že můžeme rozvinout jejich potenciál a oni nám pomohou podporovat a rozvíjet úspěch značky.
V ALO diamonds vzájemně respektujeme jeden druhého, dodržujeme veškeré etické zásady a preferujeme dlouhodobé profesionální partnerské vztahy, založené na vzájemné důvěře a podpoře.
Jsme otevření novým podnětům a inspiraci. Máme smysl pro obchod, design, eleganci, krásu a luxusní šperky.

Hlavní oblasti činností ALO diamonds, ve kterých nabízíme příležitost zkušeným profesionálům i absolventům středních a vysokých škol jsou:

  • Retailová síť (obchod)
  • Výroba a design šperku (umělecké profese, výrobně provozní management)
  • Management, administrativa a provozní podpora (HR, IT, finance, marketing a PR)

Chcete se k nám připojit? V případě Vašeho zájmu o pracovní pozici v ALO diamonds zašlete strukturovaný životopis s aktuální fotografií na adresu: HRmanager@alo.cz
Zároveň přiložte motivační dopis, který bude jednoznačně definovat Vaši představu o profesním uplatnění ve společnosti ALO diamonds a případné datum nástupu.
V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do dvou týdnů od zaslání životopisu, byla dána přednost jiným uchazečům.

Pozice:

  • Private Client Services
  • Junior PR Manager
Zavřít

Private Client Services

V ALO diamonds rozšiřujeme náš tým Private Client Services v Čechách i na Slovensku. Hledáme výraznou, kultivovanou a zralou osobnost s obchodním duchem, s dlouhodobou obchodní praxí (ve finanční sféře, v obchodě s luxusními a privátními službami či zbožím) s osobním obchodním vztahem se svými klienty. Posilujeme tým v regionech – západní Čechy, severní Čechy, Morava, na Slovensku v Bratislavě a na východním Slovensku.

  • Popis pracovní pozice:
  • Akvizice a vyhledávání klientů na základě osobních vazeb a příležitostí (nikoli „studená akvizice“)
  • Prodej luxusního zboží
  • Prohlubování a udržování vztahu s klienty
  • Účast na společenských akcích a komorních eventech
  • Samostatná činnost s vlastní odpovědností za výsledek
  • Nabízíme:
  • Působení ve stabilní a tradiční česko-slovenské společnosti
  • Práce s velmi luxusním zbožím
  • Osobní realizace a rozvoj
  • Home-office a vlastní organizace pracovního času
  • Účast na výjimečných společenských událostech
  • Motivační finanční ohodnocení v závislosti na obchodních výsledcích
  • Zaměstnanecké výhody společnosti
  • Podílení se na budování značky společnosti

Strukturované CV s aktuální fotografií zasílejte na kontaktní e-mailovou adresu: HRmanager@alo.cz

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete zároveň souhlas se zpracováním Vašich osobních dat dle Zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Junior PR Manager

Do našeho týmu hledáme komunikativního a kreativního kolegu/kolegyni na pozici PR Manažer/Manažerka. Láká vás oblast Luxury? Máte výborný psaný i mluvený projev v českém a anglickém jazyce? Chcete pracovat v česko-slovenské společnosti s jedinečným produktem? Pak hledáme právě vás.

  • Koordinace PR agentur v ČR a na Slovensku
  • Rozpracování PR strategie
  • Vedení kampaní s cílem zvyšování positioningu svěřených značek
  • Návrhy a volby témat a forem komunikace
  • Zajišťování mediálních výstupů ve všech media typech
  • Zodpovědné vedení přehledu plnění kampaní
  • Zpracování podkladů pro média
  • Psaní článků, tiskových zpráv, advertoriálů apod.
  • Přeprava newsletterů, rozhovorů se zástupci společnosti, informačních a mediálních kitů
  • Interní PR komunikace
  • Sponzoring
  • Monitoring výstupů
  • Zpracování reportů
  • Sledování svěřeného rozpočtu, včetně zodpovědnosti za něj
  • Požadujeme:
  • Min. SŠ vzdělání, VŠ vzdělání v oblasti žurnalistiky či marketingu bude vaší velkou výhodou
  • Zkušenosti v oblasti PR/marketingu nebo médií min 3 roky
  • Zájem o luxury segment
  • Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Flexibilita, sebe-motivace, důslednost, samostatnost, spolehlivost
  • Výborná znalost ČJ a AJ
  • Znalost balíčku MS Office
  • ŘP
  • Nabízíme:
  • Zajímavou práci ve stabilní a prosperující společnosti s exkluzivními produkty
  • Odpovídající finanční ohodnocení a firemní benefity (stravenky, multisport karta, firemní slevy, flexibilní pracovní doba)
  • Možnost profesního růstu
  • Příjemné a neformální pracovní prostředí v menším kolektivu