alo-logo
0
0 Kč

Jsme HALADA

Česká klenotnická společnost s tradicí od roku 1978, zastupující na českém a slovenském trhu světové ikonické značky jako Pomellato, Mikimoto, Roberto Coin, Fope, Niessing a mnoho dalších.

PŘEJÍT NA HALADA.cz

45 let příběhu jménem Halada

Manželé Haladovi, kteří své šperkařství založili v roce 1978 v německém Mnichově, se stali jedněmi z nejuznávanějších tuzemských prodejců diamantových a perlových šperků. Vedle výroby vlastních klenotů česko-německá značka Halada disponuje výhradními zastoupeními největších klenotnických společností na světě. Mezi ně patří Pomellato, Fope, Niessing, Jörg Heinz, Gellner, ale například i Mikimoto, největší firma specializující se na perlové klenoty na světě, která vypěstovala vůbec první kultivovanou perlu.

Vybíráme z HALADA značek

Rodinné šperkařství postaveno na tradičních hodnotách


Smysl pro krásu, síla prožitku a vášeň pro vše, co život přináší daly vzniknout příběhu jménem „Halada“, příběhu rodinného šperkařství, jehož úspěch je postaven na tradičních hodnotách. Vzájemné porozumění, otevřenost novým věcem, schopnost se nadchnout, ale i serióznost a smysl pro obchod a podnikání jsou vlastnosti, bez nichž by šperkařství nesoucí rodinné jméno nebylo tím, čím je.

 

 

Nakupovat šperky z HALADY

PŘEJÍT NA HALADA.cz