Kariéra v ALO DIAMONDS

Proč se přidat právě k nám?

  • Získáte práci v přátelském a dynamickém týmu s možností profesního růstu.
  • Poskytneme Vám zázemí silné české značky s tradicí.
  • Budete pracovat v příjemném prostředí plném nejluxusnějších šperků.

Zaujala Vás naše nabídka?

Pošlete životopis s aktuální fotografií na kariera@alo.cz. V přiloženém motivačním dopise popište, o jakou pozici se zajímáte a proč právě o ni, a také možné datum Vašeho nástupu. Do našeho týmu hledáme zkušené profesionály i absolventy, kteří se chtějí uplatnit v následujících oborech:

  • Síť butiků (obchod)
  • Výroba a design šperků (umělecké profese, výrobně provozní management)
  • Management, administrativa a provozní podpora (HR, IT, finance, marketing)

Nenašli jste odpovídající pozici, ale přesto chcete v ALO diamonds pracovat? Pošlete nám CV, abychom Vás mohli v případě otevření vhodné pracovní pozice kontaktovat.

Těšíme se na případné setkání!

O ALO diamonds ve dvou minutách

Volná pracovní místa v ALO diamonds

  • Zlatník / zlatnice
  • Manažer Butiku ALO diamonds Praha
  • Obchodní manager senior - diamantové šperky
  • Sales Professional ALO diamonds Palladium
  • IS konzultant pro ERP
Zavřít

Zlatník / zlatnice

Jste vystudovaná zlatnice/vystudovaný zlatník? Chcete pracovat v Česko-slovenské společnosti? Jste týmový hráč, který má radost z dobře odvedené práce? Pak hledáme právě vás.

  • Čemu se u nás budete věnovat:
  • Výrobě modelů a zakázkové výrobě
  • Úpravě šperků
  • Realizaci uměleckých návrhu špičkových designerů
  • Co by vám nemělo chybět:
  • Vzdělání v oboru
  • Radost z práce
  • Praxe v oboru bude vaší velkou výhodou
  • Trestní bezúhonnost
  • Můžete se těšit na:
  • Zajímavou práci ve stabilní a prosperující společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení a firemní benefity (stravenky, multisport karta, firemní slevy)
  • Příjemné a neformální pracovní prostředí
  • Možnost tvořit krásné produkty s trvalou hodnotou

Strukturované CV s aktuální fotografií zasílejte na kontaktní e-mailovou adresu: kariera@alo.cz

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete zároveň souhlas se zpracováním Vašich osobníchdat dle Zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Manažer Butiku ALO diamonds Praha

ALO diamonds hledá do svého týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici manažera butiku v Praze. Na denní bázi povedete svůj obchodní tým a budete zabezpečovat a organizovat chod příslušného butiku.

  • Co budete dělat:
  • Vaše práce Butik manažera bude rozdělena dvou hlavních oblastí. Tou první bude práce s Vaším prodejním týmem. Budete svůj tým efektivně vést, motivovat, hodnotit a především dále rozvíjet. Další oblastí bude aktivní prodej šperků – budete se setkávat se stávajícími i potenciálními klienty a realizovat nejen obchodní setkání ale i společenské akce.
  • Cílem je dosáhnout maximální míry profesionality během prodeje, zprostředkovat zákazníkům pozitivní zážitek z nákupu, soustavně pracovat na pozitivním vnímání značky a vyhledávat obchodní potenciál v daném regionu.
  • Značka ALO diamonds se pyšní detailně propracovanou metodikou a systémem školení v oblasti prodeje, které Vám budou sloužit jako výborný nástroj k rozvoji Vašeho prodejního týmu.
  • Klíčové odpovědnosti:
  • Dosahovat nebo překračovat prodejní plány
  • Výběr šperků pro příslušný butik a zaškolování týmu v oblasti produktu
  • Rozvoj a motivace týmu sales professionals
  • Pro koho je pozice vhodná:
  • K tomu, abyste byl/a úspěšný/á v této roli je třeba být obchodníkem tělem i duší, být silnou a vyzrálou osobností s vysokou mírou profesionálního vystupování směrem k zákazníkům i svěřenému týmu. To, co od Vás budeme očekávat především, jsou Vaše předchozí prokazatelné výsledky v oblasti prodeje a zkušenost s řízením týmu.
  • Velkou výhodou pro Vás bude, pokud jste přirozeně otevřený/á učit se novým věcem, protože svět šperků, a především jejich prodej, je o detailní znalosti tohoto krásného a luxusního produktu.
  • Měl/a byste mít přirozený vztah ke krásným věcem a být zdravě ambiciózní a pokud Vás ještě k tomu láká svět diamantů a luxusu pak je ALO diamonds pro Vás tou pravou volbou.

Obchodní manager senior - diamantové šperky

V ALO diamonds rozšiřujeme náš tým Private Client Services. Hledáme výraznou, kultivovanou a zralou osobnost s obchodním duchem, s dlouhodobou obchodní praxí (ideálně ve finanční sféře, v obchodě s luxusními a privátními službami či zbožím apod.) s osobním obchodním vztahem se svými klienty.

  • Pracovní náplň:
  • Akvizice a vyhledávání klientů na základě osobních vazeb a příležitostí (nikoli „studená akvizice“)
  • Prodej luxusních šperků
  • Prohlubování a udržování vztahu s klienty
  • Účast na společenských akcích a komorních eventech
  • Samostatná činnost s vlastní odpovědností za výsledek
  • Co nabízíme:
  • Působení ve stabilní a tradiční česko-slovenské společnosti
  • Práce s velmi luxusním zbožím
  • Osobní realizace a rozvoj
  • Účast na výjimečných společenských událostech
  • Motivační finanční ohodnocení v závislosti na obchodních výsledcích

Sales Professional ALO diamonds Palladium

Máte zájem prodávat krásné šperky, které vznikají v kreativním ateliéru a klenotnické dílně přímo v Praze a s našimi klienty prožívat významné okamžiky? Láká vás objevovat svět diamantů? Chcete se stát členem skvělého týmu profesionálních prodejců v našem butiku v Palladiu? Potom hledáme právě Vás.

  • Co od Vás očekáváme:
  • Obchodní a komunikační dovednosti na vysoké úrovni
  • Úsměv a pozitivní přístup ke klientům i kolegům
  • Samostatnost v přístupu k práci a zodpovědnost za výsledky
  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti klientského a zákaznického servisu a prodeje
  • Aktívní komunikaci s klientem
  • Schopnost práce v týmu
  • Časovou flexibilitu
  • Ochotu učit se a pracovat na sobě
  • Vlastní iniciativu a schopnost přinášet nové nápady
  • Praxi a zkušenosti v oblasti prodeje luxusního zboží výhodou
  • Komunikativní znalost cizího jazyka – výhodou
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Schopnost začlenit se do týmu profesionálů, který se zakládá na loajalitě a důvěře
  • Co můžete očekávat od nás:
  • Zajímavou práci s krásnými šperky v luxusním prostředí našeho butiku
  • Možnost nahlédnout do světa šperků
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Propracovaný systém školení a vzdělávání v oblasti prodeje
  • Možnost kariérního růstu
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, multisport karta) a elegantní uniformu

IS konzultant pro ERP

Do naší rozrůstající se společnosti hledáme kolegu nebo kolegyni na nově vytvořenou pozici IS konzultant ERP.

  • Od nápadu k realizaci je u nás rychlá cesta:
  • Hledáme parťáka do našeho 4 členného týmu, který nám pomůže zejména s moduly výroba a prodej. Hlavním úkolem bude přijímat, analyzovat a definovat požadavky od vedoucích pracovníků na nejrůznější vylepšení a doplnění systému. Následně budete tyto požadavky zpracovávat a vytvářet další rozšíření systému.
  • Konkrétní činnosti, které od Vás potřebujeme:
  • Správa ERP: monitoring systému, návrh na optimalizaci a zjednodušení práce se systémem, sledování datové integrity
  • Rozvoj ERP: realizace uživatelských požadavků v konkrétních oblastech/modulech, návrh a realizace nových vlastností systému, tvorba sestav a reportů
  • Uživatelská podpora ERP: pomoc uživatelům v případě problémů při práci s aplikací
  • Co by Vám nemělo chybět:
  • Naprosto nezbytná je znalost a prokazatelná zkušenost se správou a rozvojem ERP systému obecně.
  • Dále potom znalost (Microsoft) SQL a velmi dobré analytické schopnosti.
  • Velkou výhodou je znalost systému K2, zkušenosti s jeho správou, vytvářením sestav a ideálně i jeho programováním.