Partneři

Partnerství

Co vám v rámci partnerství nabízíme?

 • Zázemí přední české klenotnické společnosti s tradicí od roku 1995
 • V rámci společného Partnerství garantujeme pro Vaše klienty, zaměstnance nebo významné obchodní Partnery nadstandardní servis a privátní přístup
 • Můžeme být také například Partnerem v rámci Benefit klubu, Investičních klubů
 • Vzděláváme naše Partnery i klienty
 • Uspořádáme pro vaše klienty, obchodní Partnery či zaměstnance zajímavé workshopy s návštěvou ateliéru, spojené s přednáškou o diamantech a drahokamech. Do prostor ateliéru, není standardně vstup veřejnosti možný
 • O naše Partnery se stará tým Relationship manažerů (zaměstnanci, ekonomicky vzdělaní lidé s praxí z bankovní nebo finanční sféry)
 • Spolupráce s námi je transparentní
 • Získávate okamžitý přehled o zrealizovaných prodejích (reporting, potvrzení o uskutečněném obchodě)

Nadstandardní spolupráce s partnery, dobré jméno naší společnosti i partnera a diskrétnost vůči klientům jsou pro nás prioritou!

Investice

Historie ukázala, že diamantové šperky jsou tím pravým rodinným pokladem, dědictvím, jež nejlépe odolává ekonomickým krizím, komoditou, která za posledních sto let nikdy neklesla na ceně. Tuto dokonalou investici navíc můžeme mít stále na očích, pokud si diamant necháme vsadit do krásného šperku.

Vše, co potřebujete vědět

Bezpečnost, záruka kvality a celoživotní servis jsou při pořízení diamantového šperku pro ALO diamonds prvořadé. Je potřeba si vybrat prestižního a spolehlivého prodejce s dobrou pověstí, který je schopen doložit původ a především řádnou certifikaci diamantů. Ta nejpřísnější je od Amerického institutu pro drahé kameny (GIA), ale existují i další jako HRD (Hoge Raad voor Diamant - Diamantový koncil), EGL USA (Evropská gemologická laboratoř Spojených států amerických) a nebo IGI (Mezinárodní gemologický institut).

Průvodce diamantů

Rozhodně nikdy nenakupujte u náhodných prodejců. Například na dovolených nebo v arabských zemích, kde se často necháme omámit až několikanásobně nižší cenou, která ovšem skrývá mnohá rizika, jako je například nelegální původ či nepatřičné zabarvení. Riziko podvodů s certifikáty se pak zvyšuje také s rostoucím prodejem drahokamů přes internet. Aby se dalo o diamantech uvažovat jako o investici, musí mít co nejlepší parametry, tzv. 4C - čistotu (clarity), váhu (carat), barvu (colour), brus (cut).

Dalšími ukazateli, jež ovlivňují cenu diamantů, jsou proporce, zpracování, fluorescence, symetrie, typ certifiká tu a původ kamene. Nejvzácnější diamanty jsou bílé. S nádechem do žluta nebo do hněda jejich cena klesá. Obrovskou hodnotu ale mají naopak diamanty přírodně zbarvené do růžova, modra, červena či zelena. Důležitý je samozřejmě také perfektní brus. Co se týká tvaru, mají největší investiční potenciál diamanty kulaté, jejichž cena roste prokazatelně nejrychleji.

Průvodce drahých kamenů

Průvodce perel

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poskytneme potřebné informace a zodpovíme Vaše dotazy.

Online Customer Service CZ + SK
Tel: +420 733 710 384
E-mail: online.customerservice@alo.cz
Lenka Brožková
Private Customer Manager GSM: +420 777 585 558
E-mail: private.customers@alo.cz

Napište nám

Děkujeme. Zpráva byla v pořádku odeslána.

Chyba při odesílání zprávy, zkuste to prosím později znovu.

 • VIP Premium RB club
 • Mastercard Elite program
 • Sport Invest Group