alo-logo
0
0 Kč
 • Fantasy

  Fantasy

  Šperky jako z pohádky, stvořené s pořádnou porcí fantazie a představivosti. Kameny různých barev kombinovány společně do pestrobarevných prstenů, náušnic, náramků a náhrdelníků nebo zasazeny jednotlivě jako centrální kámen jednoduššího šperku. Jen těžko se věří, že nemají šperky žádnou kouzelnou moc. Magický design podtrhává individualitu a kreativitu.

   

  Prozkoumat kolekci
 • 1001 Nights

  1001 Nights

  Šperky z kolekce 1001 Nights jsou inspirovány oslňující krásou královny Šeherezády z filmu Tisíc a jedna noc. Široká nabídka různorodých šperků se všemi barvami diamantů a všemi druhy drahokamů. Luxusní, pavé šperky vhodné na slavnostní okamžiky k robám, které upoutají pozornost při každé z velkolepých tisíci a jedné noci. Kolekce 1001 Nights vznikla jako vůbec jedna z prvních kolekcí ALO diamonds a i několik let později zůstává jednou z nejoblíbenějších. 

   

  Prozkoumat kolekci
 • Royal

  Royal

  Královská kolekce náhrdelníků, náramků, náušnic a prstenů osázená velkými kameny nad 1kt. Drahé safíry, smaragdy, rubíny a diamanty té nejvyšší kvality z vás udělají královnu každé události. Luxusní šperky pro náročné dámy, které jsou skvělou a spolehlivou investicí.

   

  Prozkoumat kolekci
 • Puzzle

  Puzzle

  Prsteny z bílého, žlutého, růžového, ale také černého zlata s diamanty všech barev, safíry, smaragdy a rubíny. Jemné zlaté kroužky s jedním či více kameny, které jsou ideální ke kombinování s jinými prsteny i na vrstvení. Prsteny v této kolekci spolu ladí a také do sebe skvěle zapadají. Zapojte svou kreativitu a poskládejte si puzzle z prstenů.

   

  Prozkoumat kolekci
 • Flowers

  Flowers

  Rozkvetlá zahrada vytvořená ze zlata a diamantů. To je kolekce Flowers, která si hraje s druhy květů a lístků. Barevné i čiré diamanty zasazené do žlutého, bílého a růžového zlata tvarovaného do okouzlujících květin. Tradiční i exotické rostliny zdobí náramky, náušnice, prsteny a náhrdelníky ALO diamonds. Nejvíce zastoupená je růže, kolekce nabízí velký výběr šperků ve tvaru růží.

  Prozkoumat kolekci
 • Colours of Autumn

  Colours of Autumn

  Každé roční období definují různé barvy a kolekce Colours Of Autumn si vzala jako předlohu pestrý a okouzlující podzim. Mozaika čirých, hnědých a černých diamantů poskládaných do náušnic, náhrdelníků a prstenů ze zlata. Nepřehlédnutelné extravagantní šperky, které vás budou zdobit i mimo podzimní období.

   

  Prozkoumat kolekci
 • Animals

  Animals

  Příroda v plné své síle a kráse, ve které diamant, jakožto nejdokonalejší výtvor přírody, zdobí zvířata ze všech říší a končin. Objevte kouzelné šperky inspirované lesy, pouští, džunglí i podvodním světem, které nás obklopují. Oslavujte přírodu dnes a denně a vyberte si z kolekce Animals, která oslavuje krásy planety.

   

  Prozkoumat kolekci
 • Sunshine

  Sunshine

  Kolekce zalitá sluncem, vyzařující pozitivní energii a radost. Elegantní šperky z kolekce Sunshine z bílého a žlutého zlata, kterým nechybí třpytivé bílé brilianty, nepřehlédnutelnou dominantou každého šperku je ale vzácný žlutý diamant. Mějte vždy slunce po ruce a pořiďte si náušnice, náhrdelník, náramek nebo prsten z této jedinečné kolekce.

  Prozkoumat kolekci
 • Essential

  Essential

  Kolekce Essential, je jednou z dlouhodobě nejúspěšnějších kolekcí ALO diamonds. Není divu, je totiž složena z diamantových šperků, které jsou považovány za základ každé šperkovnice. Univerzální šperky nadčasového designu, které se nosí skrze všechny věkové kategorie a hodí se na slavnostní i každodenní nošení. Náušnice, náhrdelníky a prsteny, které vypadají skvěle v setu i samostatně, kombinují všechny barvy zlata a jemných diamantů.

  Prozkoumat kolekci
 • Charming

  Charming

  Nechte se unést krásou a třpytem slavnostních šperků kolekce Charming, bez centrálního kamene. Dekorované mozaikou diamantů všech barev, safírů, smaragdů, rubínů a tanzanitů. Náramky, náhrdelníky a náušnice různých tvarů, stvořené pro slavnosti, plesy a taneční večírky. S těmito šperky budete zářit!

  Prozkoumat kolekci