Rezervace termínu schůzky
alo-logo
0
0 Kč

Jsme ALO

Šperky ALO diamonds nesou odkaz více než čtvrt století pečlivého klenotnického řemesla v podobě luxusních designových prstenů, náhrdelníků a přívěsků, náramků, náušnic a dalších doplňků.

PŘEJÍT NA ŠPERKY

Česká klenotnická značka s dlouholetou tradicí

ALO diamonds je česká klenotnická značka s dlouholetou tradicí a patří mezi špičkové evropské výrobce diamantových šperků. Na počátku všeho stál Alojs Ryšavý a jeho láska k drahým kamenům. S vášní začal vytvářet šperky, které jsou na trhu již přes 27 let a díky své kvalitě se ALO diamonds stalo lídrem na českém a slovenském trhu v oblasti výroby a prodeje diamantových šperků.

Naše šperky jsou synonymem luxusu a prémiové kvality

a jsou investicí, která s časem nabývá na hodnotě. Každý náš šperk je opatřen certifikátem pravosti, ověřeným soudním znalcem. Zaměřujeme se na preciznost a kvalitu. Drahé kameny a diamanty, které pečlivě vybíráme na světovém trhu a doma v Čechách používáme k výrobě nadčasových šperků. Diamanty jsou díky nejmodernějším technologiím vybrušovány do různých tvarů a pyšní se oslňujícím třpytem. 

Vybíráme z ALO

Naše šperky jsou uměleckými díly

S neuvěřitelným citem pro detail a eleganci vyrábíme šperky, které jsou uměleckými díly. Jsme mistry ve svém oboru a vždy se soustředíme na spokojenost našich zákazníků. Naším posláním je plnit vaše přání, a proto vytváříme jedinečné šperky, které jsou ideálními dary pro speciální události. Diamanty a drahé kameny podtrhují osobnost, přidávají na sebejistotě a vyvolávají v lidech pozitivní emoce. 

Diamanty, drahokamy, granáty, perly

V nabídce máme širokou škálu zlatých náušnic, prstenů, náhrdelníků či náramků zdobených drahokamy, granáty, perlami a především diamanty. Probuďte svou fantazii a pořiďte sobě či svým blízkým vysněný šperk. Ať už sháníte první náušnice, jako amulet pro štěstí a ochranu. Snubní prsten, kterým vyjádříte svou pravou lásku nebo náramky a náhrdelníky jako dárek k výročí čí oslavě důležitého milníku. Naše nabídka je bohatá a vybere si opravdu každý.

Mimořádný zážitek a garantovaný celoživotní servis zdarma

Nákup diamantů a drahých kamenů by měl být mimořádným zážitkem, proto dbáme na osobní přístup a bezchybný servis. Každý šperk ALO diamonds má garantovaný celoživotní servis zdarma. Na každé naší pobočce se o váš šperk postarají zkušení odborníci. 

Staňte se součástí ALO diamonds rodiny a pořiďte si jedinečný šperk, který s Vámi zůstane do konce života.

 

Nakupovat šperky ALO

PŘEJÍT NA ŠPERKY