Rezervace schůzky
Butiky

Praha, Brno, Ostrava

alo-logo
0
0 Kč

Kontaktujte nás

Náš tým zákaznické podpory je vám k dispozici od pondělí do neděle od 9:00 do 21:00.

Telefonicky

Linka podpory: +420 733 710 384

Dostupné od pondělí do neděle: 9:00 - 21:00

ZAVOLEJTE NÁM

E-mailem

Napište na: online.customerservice@alo.cz

Běžně reagujeme do 24 hodin

NAPIŠTE NÁM ZPRÁVU

Online chat

Chatujte s naším odborníkem online a získejte odpovědi na svoje otázky ihned

Sídlo společnosti

OLA online s.r.o.

Na Maninách 1040/14, 170 00 Praha 7, Česko

  • IČO05315271
  • DIČCZ05315271
  • IČ DPHCZ05315271

Společnost je registrována v Praze, Městský soud, jednotka: pod číslem C 234661.

Hledáte některý z našich butiků? 

ZOBRAZIT VŠECHNY

FAQ / Časté otázky

Všechny materiály pro výrobu šperků ALO procházejí pečlivou kontrolou kvality. Klenoty jsou označeny platnými státními puncovními značkami, které dokládají, že jsou vyrobeny z materiálů, které odpovídají platným evropským normám.

Každý ALO šperk je ze 14 nebo 18karátového žlutého, bílého nebo růžového zlata.

V našich špercích najdete zasazené pouze ty diamanty, které splňují nejnáročnější požadavky. Ty nejkvalitnější diamanty nakupujeme na prestižních světových burzách ve vyhlášených centrech světového diamantového trhu. Každý diamantový šperk od ALO je samozřejmě opatřen certifikátem pravosti.

Rozhodli jste se obdarovat vaši milovanou osobu diamantovým šperkem a nevíte si rady s výběrem vhodného diamantu? Ať už se jedná o zásnubní prsten, diamantové náušnice nebo luxusní náhrdelník, ukážeme vám, na co se před samotným nákupem zaměřit. Více v sekci Průvodce výběrem diamantu.

Stáhněte si dopis velikostí prstenů. Přiložte svůj současný prsten (nebo prsten vaší snoubenky) na vytištěný papír a najděte nejlepší shodu krytí vnitřního průměru s vyobrazenou velikostí. Číslo nad kružnicí představuje velikost vhodného prstenu.

Exkluzivní

Jen ta nejlepší kvalita pro vás. Pracujeme pouze s nejlepším zlatem, diamanty, drahokamy a perlami, vše v prvotřídním zpracování.

Bezpečné

Šperky ALO diamonds doprovází certifikáty se zárukou pravosti ověřené soudním znalcem. Hodnotnější šperky mají navíc ještě mezinárodní certifikát.

Designové

Špičkoví designéři a nejnovější technologie spolu s dlouholetými zkušenostmi dávají vzniknout jedinečným a nadčasovým šperkům.

Investiční

Naše šperky jsou nejen nádherným doplňkem, ale mohou být i hodnotným darem, ze kterého se stává rodinné dědictví a investice.