alo-logo
0
0 Kč

Náhrdelník s diamantem Muse Virtue

Buďte hvězdou večera s tímto náhrdelníkem z 14kt růžového zlata, který je jako symfonie světla díky pečlivě umístěným diamantům. Jeho zářivý lesk okouzlí každého, kdo vás potká, a jeho jedinečný design vás bude doprovázet na každém kroku, jako váš věrný společník v cestě krásy a elegance. Šperk je součástí kolekce Classic First.

V jednoduchosti je krása. Šperky z bílého, žlutého a růžového zlata s centrálními diamanty v několika barvách. Kolekce Classic First je snadno kombinovatelná, plná solitérních prstenů, náramků, náhrdelníků a náušnic s jedním až třemi dokonale broušenými diamanty a drahými kameny. Šperky tvoří sladěné sety, ale najdete zde i samostatné kousky, jako třeba prsteny pro příležitost zásnub.

Společnost ALO diamonds vyrábí v Čechách šperky z diamantů a drahých kamenů už téměř 30 let. Každý šperk je tak originál a je také opatřen certifikátem pravosti a dodán v luxusním balení. Ať už vybíráte zásnubní prsten nebo diamantový náramek či náhrdelník, nedarujete s námi pouze šperk, ale také chytrou investici.

Barva zlata
Růžová
Ryzost zlata
Au585
Druh centrálního kamene
briliant
Přibližná hmotnost šperku
1.8 g
Délka řetízku
42 cm
Výška šperku
12.4 mm
Šířka šperku
4.1 mm
ID
274903643R.V
  • facebook
  • twitter

Ze stejné kolekce

Více než dvě desetiletí věnujeme úsilí zodpovědnému výběru vzácných materiálů, které používáme v našich špercích.

Objevte více