alo-logo
0
0 Kč

Náušnice s diamanty Galaxy Symphony

Jemné náušnice z 14kt bílého a růžového zlata s diamanty, které odrážejí eleganci a klasickou krásu. Jejich jednoduchý, ale výrazný design osloví každou ženu hledající něco výjimečného. Šperk je součástí kolekce Charming.

Nechte se unést krásou a okouzlujícím třpytem. Slavnostní šperky kolekce Charming jsou dekorované mozaikou safírů, smaragdů, rubínů, tanzanitů a diamantů všech barev. Náramky, náhrdelníky a náušnice jsou unikátní nejen svým elegantním tvarem, ale také zpracováním. Zcela netradičně nemají jeden centrální kámen, ale spoustu menších i větších kamenů. Svými nekonečnými odlesky tak nepřestávají budit pozornost, a proto jsou jako stvořené pro slavnosti, plesy a protančené večery.

Společnost ALO diamonds vyrábí v Čechách šperky z diamantů a drahých kamenů už téměř 30 let. Každý šperk je tak originál a je také opatřen certifikátem pravosti a dodán v luxusním balení. Ať už vybíráte zásnubní prsten nebo diamantový náramek či náhrdelník, nedarujete s námi pouze šperk, ale také chytrou investici.

od 16 105 Kč
    • luxusní balení a doprava zdarma
    • certifikát pravosti
    • možnost vrácení do 14 dnů od převzetí
Barva zlata
Bílá, Růžová
Ryzost zlata
Au585
Přibližná hmotnost šperku
2.3 g
Přibližná váha všech kamenů
0.06900
Přibližná barva všech kamenů
G
Přibližná kvalita všech kamenů
SI1
ID
234800075BR.A
  • facebook
  • twitter

Ze stejné kolekce

Více než dvě desetiletí věnujeme úsilí zodpovědnému výběru vzácných materiálů, které používáme v našich špercích.

Objevte více