alo-logo
0
0 Kč

Prsten s diamanty, safíry a granáty Coralie

Tento prsten z 18kt růžového a černého zlata s diamantem, safírem pink a granátem green je mistrovským kouskem, který odráží vizi a odhodlání. Jeho zářivý design je oslavou úspěchů a výjimečnosti. Prsten je zdoben krásnými diamanty a drahokamy, které dodávají tomuto klenotu nesmírnou eleganci a šarm. Šperk je součástí kolekce Flowers.

Rozkvetlá zahrada, která vyrostla ze zlata a diamantů. To je kolekce Flowers, která si hraje s elegancí květů a lístků. Barevné i čiré diamanty jsou zasazeny do žlutého, bílého a růžového zlata tvarovaného do okouzlujících tradičních i exotických květin. Náramky, náušnice, prsteny a náhrdelníky ALO diamonds v této kolekci zdobí nejčastěji královna všech květin – růže.

Společnost ALO diamonds vyrábí v Čechách šperky z diamantů a drahých kamenů už téměř 30 let. Každý šperk je tak originál a je také opatřen certifikátem pravosti a dodán v luxusním balení. Ať už vybíráte zásnubní prsten nebo diamantový náramek či náhrdelník, nedarujete s námi pouze šperk, ale také chytrou investici.

407 522 Kč
    • luxusní balení a doprava zdarma
    • certifikát pravosti
    • možnost vrácení do 14 dnů od převzetí
Zjistěte svou velikost prstenu 1 variantu
Vyberte váhu drahokamu 1 variantu
Barva zlata
Bílá
Ryzost zlata
Au750
Přibližná hmotnost šperku
15.34 g
Přibližná váha všech kamenů
0.20000
Přibližná barva všech kamenů
G
Přibližná kvalita všech kamenů
SI1
ID
324905230RC.SBR.GGR
  • facebook
  • twitter

Ze stejné kolekce

Více než dvě desetiletí věnujeme úsilí zodpovědnému výběru vzácných materiálů, které používáme v našich špercích.

Objevte více