náušnice

V ALO diamonds moc dobře víme, jak dokáže správně zvolený pár náušnic rozzářit celý obličej, a proto jim při ruční výrobě věnujeme maximální péči. Výsledkem jsou moderní šperky podtrhující přirozenou krásu i svůdnou ženskost své majitelky. Vyberte si z luxusních náušnic váš ideální pár. Ať už hledáte nenápadné a decentní náušnice s čirými diamanty pro každodenní nošení, nebo extravagantnější klenoty poseté barevnými kameny, nabídneme vám modely, které zaručeně splní všechna vaše očekávání.

Stylové náušnice zdobíme třpytivými diamanty, okouzlujícími perlami i zářivými drahokamy, z nichž všechny prochází pečlivým odborným výběrem s důrazem na jejich kvalitu. Zasazujeme je do umělecky propracovaných šperků z bílého, žlutého i růžového zlata a odvážnější ženy jistě zaujme i netradiční zlato s efektní černou povrchovou úpravou. Dokážeme si vyhrát s klasickými kruhy, s něžnými peckami i s výraznějšími visacími náušnicemi.

Pro svou univerzálnost jsou zlaté náušnice neskutečně vděčným narozeninovým i vánočním dárkem, který obdarované jasně naznačí, že je ve vašich očích naprosto výjimečná. Dokažte pomocí diamantových náušnic od ALO diamonds své lásce, co pro vás znamená.

Filtrovat
Položek
-