alo-logo
0
0 Kč

Náušnice s diamanty Pure Soul

Nádherné náušnice z 14kt růžového a bílého zlata s diamanty - odraz krásy a umění v růžovém a bílém lesku s nejkvalitnějšími kameny pro dámy, které chtějí zdůraznit svůj šarm a grácii. Šperk je součástí kolekce Charming.

Nechte se unést krásou a okouzlujícím třpytem. Slavnostní šperky kolekce Charming jsou dekorované mozaikou safírů, smaragdů, rubínů, tanzanitů a diamantů všech barev. Náramky, náhrdelníky a náušnice jsou unikátní nejen svým elegantním tvarem, ale také zpracováním. Zcela netradičně nemají jeden centrální kámen, ale spoustu menších i větších kamenů. Svými nekonečnými odlesky tak nepřestávají budit pozornost, a proto jsou jako stvořené pro slavnosti, plesy a protančené večery.

Společnost ALO diamonds vyrábí v Čechách šperky z diamantů a drahých kamenů už téměř 30 let. Každý šperk je tak originál a je také opatřen certifikátem pravosti a dodán v luxusním balení. Ať už vybíráte zásnubní prsten nebo diamantový náramek či náhrdelník, nedarujete s námi pouze šperk, ale také chytrou investici.

od 32 247 Kč
    • luxusní balení a doprava zdarma
    • certifikát pravosti
    • možnost vrácení do 14ti dnů od převzetí
    • bezplatný servis a čištění šperku v rámci záruční lhůty
Vyberte váhu drahokamu 2 varianty
Barva zlata
Bílá, Růžová
Ryzost zlata
Au585
Přibližná hmotnost šperku
2.45 g
Přibližná váha všech kamenů
0.19000
Přibližná barva všech kamenů
G
Přibližná kvalita všech kamenů
SI1
ID
234800116RB.A.A
  • facebook
  • twitter

Šperky do setu