alo-logo
0
0 Kč

Prsten s diamanty Amazing Symphony

Zásnuby i svatební sliby získají nový rozměr s tímto prstenem z 14kt růžového a bílého zlata s diamanty, který slibuje věčnost a čistotu lásky. Jeho jemný lesk se bude třpytit na prstu nevěsty, jako symbol toho nejdůležitějšího dne – dne, kdy se dvě srdce sloučí v harmonii manželství. Šperk je součástí kolekce Charming.

Nechte se unést krásou a okouzlujícím třpytem. Slavnostní šperky kolekce Charming jsou dekorované mozaikou safírů, smaragdů, rubínů, tanzanitů a diamantů všech barev. Náramky, náhrdelníky a náušnice jsou unikátní nejen svým elegantním tvarem, ale také zpracováním. Zcela netradičně nemají jeden centrální kámen, ale spoustu menších i větších kamenů. Svými nekonečnými odlesky tak nepřestávají budit pozornost, a proto jsou jako stvořené pro slavnosti, plesy a protančené večery.

Společnost ALO diamonds vyrábí v Čechách šperky z diamantů a drahých kamenů už téměř 30 let. Každý šperk je tak originál a je také opatřen certifikátem pravosti a dodán v luxusním balení. Ať už vybíráte zásnubní prsten nebo diamantový náramek či náhrdelník, nedarujete s námi pouze šperk, ale také chytrou investici.

od 37 283 Kč
    • luxusní balení a doprava zdarma
    • certifikát pravosti
    • možnost vrácení do 14ti dnů od převzetí
    • bezplatný servis a čištění šperku v rámci záruční lhůty
Barva zlata

Bílá / Růžová

2 varianty
Zjistěte svou velikost prstenu 4 varianty
Vyberte váhu drahokamu 2 varianty
Barva zlata
Bílá, Růžová
Ryzost zlata
Au585
Přibližná hmotnost šperku
4.3 g
Přibližná váha všech kamenů
0.22000
Přibližná barva všech kamenů
G
Přibližná kvalita všech kamenů
VS2-Si1
ID
224800045RB.A
  • facebook
  • twitter

Šperky do setu